ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ

Η Sugarfree έχοντας αξίες όπως το πάθος, τη δημιουργικότητα, το σεβασμό, την εμπιστοσύνη, την καινοτομία και τη συνεχή προσπάθεια για το καλύτερο, αναζητεί διαρκώς ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους. Η επιτυχία της Sugarfree καθορίζεται από τις εξαιρετικές επιδόσεις των συνεργατών της και έτσι αναζητούμε διαρκώς συνεργάτες που να μας ενθουσιάζουν με το ταλέντο και το πάθος τους.

Στείλε μας το βιογραφικό σου στο career@sugarfreeshops.com, αναφέροντας το τμήμα που σε ενδιαφέρει.

1. ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ

MALL ΜΑΡΟΥΣΙ, SMART PARK, METRO MALL, ΤΣΙΜΙΣΚΗ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ, ΕΡΜΟΥ, ΚΗΦΙΣΙΑ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ, SKG, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ, ONE SALONICA, ΦΑΛΗΡΟ

NEW STORE - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

Απαράιτητα προσόντα:

Επικοινωνιακή, ευδιάθετη, επιθυμητή ανάλογη εμπειρία στο χώρο της μόδας.

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο career@sugarfreeshops.com με τον κωδικό θέσης ΠΩΛΗΤΡΙΑ.

2. Η εταιρία LIFE UP LTD με έδρα τo Kορωπί, μία από τις μεγαλύτερες και αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο της μόδας και του μαγιό, ζητά να προσλάβει υπαλλήλους για τα ηλεκτρονικά της καταστήματα – eshops, στο Κορωπί, στον χώρο των logistics.

Eπιθυμητά Προσόντα:

  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Επικοινωνιακή ικανότητα & προσαρμοστικότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας και διακριτικότητα
  • Kαλή γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Αρμοδιότητες:

  • Ο/η κάτοχος της θέσης εντάσσεται στο τμήμα πωλήσεων στην κεντρική μας αποθήκη στο Κορωπί και εξυπηρετεί πελάτες και παραγγελίες του ηλεκτρονικού καταστήματος.
  • Διαχειρίζεται τα ηλεκτρονικά καταστήματα.
  • Αναγνωρίζει τις αγοραστικές ανάγκες των πελατών και προτείνει εναλλακτικές λύσεις ικανοποίησής τους.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή Εκπαίδευση
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση
  • 5νθήμερη - Πλήρης απασχόληση

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο career@sugarfreeshops.com με τον κωδικό θέσης ESHOP LOGISTICS.